Teknoloji

Epic Games 358 TL İki Oyunu Bedava Veriyor!

 
Her hafta ücretsiz oyun ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki oyunları erişime açıldı. Şu anda, strateji simülasyon oyunu Europa Universalis IV’ü ve benzetme odaklı simülasyon oyunu Orwell: Keeping a Eye on You’yu Epic Games kitaplığınıza kalıcı olarak ekleyebilirsiniz. Oyunlara 17 Ağustos Perşembe saat 18:00’e kadar ücretsiz sahip olabilirsiniz.
 
Europa Universalis IV
 
 
 
Paradox tarafından oyunculara sunulan ödüllü Europa Universalis serisinin dördüncü oyunu, oyunculara bir imparatorluk kurma görevi veriyor. Europa Universalis IV, bir ulusu yıllarca kontrol ederek üstün bir küresel imparatorluk kurmanıza olanak tanır. Ülkenizi yüzyıllarca özgürce yönetebileceğiniz oyunda, stratejik ve taktiksel derinlikle birlikte ilerleyebiliyorsunuz.
 
– Epic Games sayfası
 
Orwell: Gözüm Üzerinizde
 
 
 
Bir dizi terör olayının sorumlularını bulmak için vatandaşların hayatlarını araştıracağınız oyunda, internetteki bilgilere, kişisel hayata ve özel belgelere erişebilir ve ardından geniş bir araştırma etkinliğine dahil olabilirsiniz. . Ancak oyunu oynarken dikkatli olmalısınız. Çünkü bu bilgiyi elde etmeye çalışırken ulaştığınız her detayın sonuçları olacaktır.
 
– Epic Games sayfası

hocalarajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu