Yaşam

Al Sancak 18.Bölüm izle: Al Sancak Son Bölüm Tek Parça Full İzle

TRT 1’in öne çıkan dizisi Al Sancak bu hafta da ilgiyle izlendi. Son olarak 18. bölümüyle ekrana gelen Al Sancak yine heyecanlı anlar yaşadı. Başrollerini Uğur Güneş ve Gülsüm Ali’nin paylaştığı Al Sancak da bu hafta izleyicilerini ekrana kilitledi. Al Sancak’ın son bölümünü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için; Al Sancak 18. bölüm izleme ekranı.

Al Sancak 18.Bölüm

Pençe Timi’nin hikayesinin anlatıldığı Al Sancak, TRT’nin sevilen dizilerinden biridir. Son olarak Ali ve Nadia’nın ortasında yaşanan olaylara odaklanan dizinin son bölümü de izleyenleri heyecanlandırdı.

Al Sancak önceki bölümde neler yaşandı?

Al Sancak 17. bölümde Ali, Nadia ile konuşmaya karar verdi. Nadia’ya karşı bir itirafta bulunur. Ancak Ali artık görevi ve Nadia arasında kalmıştır. Öte yandan Sacit ve Ali, Elizabeth’in kim olduğunu öğrenmeye çok yakındır. Nadia ise Sacit ve Ali’nin şüphelerini anlamaktadır.

Elizabeth aslında onun annesi değil. Ölen bomba uzmanının yerine Süleyman geçti. Elizabeth, Boran’a Nadia’nın gerçeği bildiğini söyler. Boran, Nadia ve Süleyman’ı esir almıştır.

Al Sancak son bölümü izle

AL SANCAK 18. BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE

haber-birecik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
nakliyat
Başa dön tuşu